Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Dżins we włosach

autorstwo: Adam Reed

Od stonewash po indygo i inky blue, Adam Reed z salonu Percy and Reed stworzył trzy fryzury inspirowane denimem, które obiecują idealne dopasowanie!

Nie możemy się doczekać „dżinsowej” fryzury, którą Adam stworzył dla blogerki kosmetycznej Zoe London. Wykorzystano w niej bogate odcienie indygo, które na długościach i końcach przechodzą w piękny niebieski kolor stonewash.

Też chcesz „dżinsowe” włosy? Dowiedz się, która z tych trzech stylizacji inspirowanych dżinsem pasuje do Ciebie najlepiej!

Swatch image of light denim blue hair

Styl 1: Stonewash

Współczesna wersja klasycznego niebieskiego akcentu, który jest równie modny, co piękny! Twój kolorysta użyje Luocolour, profesjonalnej koloryzacji do użytku w salonie fryzjerskim. Mieszając jasnoniebieskie odcienie z naturalnym kolorem Twoich włosów, osiągnie idealnie miękki odcień ze srebrną poświatą. Aby zachować srebrzysty, lodowy odcień stworzony przez kolorystę, zalecamy stosowanie naszego srebrnego szamponu, wzbogaconego substancjami przeciwdziałającymi żółknięciu, które zwalczają niepożądane pomarańczowe tony, jednocześnie nadając włosom miękkości i blasku. Styl Stonewash najlepiej wygląda na lekkich włosach w naturalnie chłodnych odcieniach. Aby znaleźć dla siebie idealny „dżinsowy” odcień, odwiedź najbliższy salon L’Oréal Professionnel i skorzystaj z porady kolorysty.

Swatch image of medium blue denim hair

Styl 2: Indygo

To głęboki i intensywny kolor; dodaje ciepła nawet włosom w naturalnie chłodnej tonacji. Przedłuż trwałość koloru indygo dzięki naszej lekkiej, ale intensywnej masce To głęboki i intensywny kolor; dodaje ciepła nawet włosom w naturalnie chłodnej tonacji.. Przedłuż trwałość koloru indygo dzięki naszej lekkiej, ale intensywnej masce Vitamino Colour A:OX Fresh Feel, która intensywnie odżywia włosy. Indygo wygląda świetnie na ciemnych włosach i równie doskonale na włosach blond – może dodać głębi opaleniźnie lub rozświetlić naturalnie bladą cerę. Ten kolor jest zmienny jak kameleon, każdy może wyglądać w nim świetnie. Poproś kolorystę L’Oréal Professionnel o stworzenie idealnego „dżinsowego” odcienia. Dzięki temu włosy będą intensywnie odżywione. Indygo wygląda świetnie na ciemnych włosach i równie dobrze na włosach blond – może dodać głębi opaleniźnie lub rozświetlić naturalnie bladą cerę. Ten kolor jest zmienny jak kameleon, każdy może wyglądać w nim doskonale. Poproś kolorystę L’Oréal Professionnel o stworzenie idealnego „dżinsowego” odcienia.

Swatch image of dark blue hair

Styl 3: Nocny granat

Wyróżnij się niebiesko-czarnym odcieniem przypominającym nocne niebo! Adam Reed uwielbia ten odcień na naturalnie brązowych włosach i na graficznych fryzurach, które ożywają dzięki wielowymiarowemu efektowi, jaki tworzy. Do pielęgnacji koloru używaj naszego szamponu Vitamino A:OX Soft Cleanser, który pomoże utrzymać głębokie tony ciemnego granatu.