Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Co to jest Foilyage

Rosnący trend w mediach społecznościowych sprawia, że Foilyage jest techniką, o której po prostu trzeba porozmawiać. Obserwujemy, że ten trend w koloryzacji staje się ponadczasową techniką, która może szturmem podbić świat fryzjerski i jest niezwykle pożądana przez klientów.

Model with foilyage sitting wearing jeans

ODKRYJ FOILYAGE

Foilyage, nowa odsłona techniki balejażu, daje wymarzony, naturalnie wyglądający blask, przywodzący na myśl muśnięcie słońca, który świetnie wprowadzi wiosenno-letni klimat. To piękna, subtelna fryzura, która dodaje wyrazu i głębi włosom z przodu, w szczególności na długościach i końcówkach. Technika ta umożliwia uzyskanie doskonałego połysku, dzięki czemu nie ma konieczności przeprowadzania bardziej radykalnych i wymagających metamorfoz. Paleta złotych i miedzianych odcieni doskonale nadaje się do tej techniki, rozjaśniając i ocieplając każdy kolor włosów.

Coraz większa popularność trendu foilyage na wybiegach, wśród celebrytów i na ulicach jest spowodowana faktem, że,, podobnie jak balejaż, jest to fryzura łatwa w utrzymaniu. Ta profesjonalna technika wykonywana jedynie w salonach fryzjerskich zapewnia szykowny wygląd i dobre samopoczucie, bez potrzeby odwiedzania fryzjera co kilka tygodni. Czego chcieć więcej?

„Foilyage to technika, którą myfryzjerzy już stosujemy, teraz musimy ją spopularyzować w salonach, ponieważ nasze klientki upominają się o nią. Uwielbiam tę bezproblemową technikę – pięknie podkreśla rysy twarzy, jednocześnie zapewniając zachwycający, naturalnie wyglądający efekt” Siobhan Jones – Colour Director, Headmasters @headmastersuk

Foilyage Blossom Tree

IDEALNY DLA

Nie ważne, czy jesteś zdeklarowaną fanką pasemek, czy decydujesz się na pierwszą koloryzację włosów, foilyage będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Paleta złotych i miedzianych odcieni jest idealna do tej techniki,, a naturalnie wyglądający efekt muśnięcia słońcem można uzyskać zarówno u blondynek, jak i u brunetek.

BALEJAŻ KONTRA FOILYAGE

Foilyage, podobnie jak balejaż, wymaga od fryzjera zastosowania artystycznej techniki wolnej ręki. Sekret tej techniki polega na owijaniu w folię niektórych pasemek, aby bardziej podkreślić lekkość.  Będąc ulepszoną wersją balejażu, technika ta pozwala jaśniejszym tonom płynnie stapiać się z tłem, co umożliwia rozmieszczenie kolorów, które rozświetla kluczowe partie włosów.  Cudowny efekt przyciągający światło.