Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Wszystko o francuskim balejażu i dodawaniu połysku

Piękne włosy w dwóch krokach

L’Oréal Professionnel dodała nowy krok do kultowego balejażu, aby uczynić go jeszcze bardziej francuskim dzięki nowemu profesjonalnemu akcentowi  „à la française” – technice koloryzacji, ale także usługi tonizowania, znanej również jako dodawanie połysku.

french-1.jpg

1. krok: Wybierz balejaż z Blond Studio

Będziesz potrzebować dłoni artysty! Tylko on może zagwarantować efekt, o którym marzysz. Tylko on potrafi uzyskać wielowymiarowe i naturalnie wyglądające włosy.

Proces zaczyna się od rozjaśnienia włosów przez kolorystę. Dzięki zestawowi produktów do rozjaśniania włosów Blond Studio, stworzonemu z myślą o tworzeniu wszystkich pożądanych efektów blond, Twój kolorysta może uzyskać efekt subtelnych pasemek lub bardziej wyrazistego balejażu. Balejaż polega na ożywieniu wybranego pasma włosów. Francuski balejaż podkreśla subtelne, naturalnie wyglądające kolory.

french-2.jpg

2. krok: Wysublimuj włosy

Następnie kolorysta nałoży Dia Light Gloss, który w zaledwie 5-10 minut sprawi, że odcień blond nabierze chłodniejszych tonów bez żółtych refleksów, jednocześnie zapewniając włosom połysk i pielęgnację. Proces ten jest szybki i prosty, ale jego efekty są zniewalające. Nabłyszczanie włosów za pomocą Dia Light, kwasowej formuły ton w ton, zapewnia włosom idealną równowagę po rozjaśnianiu i optymalnie zamknięcie łusek. Zdecydowanie poprawia estetykę fryzury; światło bardziej równomiernie odbija się od włosów, dzięki czemu cała powierzchnia staje się bardziej lśniąca, a tekstura – bardziej miękka. Pasemka są lśniące i pełne życia!

Gloss pełni rolę podobną do „top coat” na lakierze do paznokci. Nadaje połysku i sprawia, że włosy wyglądają zdrowiej. To sekret kryjący się za francuskim balejażem – więcej błysku, zero żółknięcia!

Błyszczący efekt, który zapewnia Dia Light, nadaje włosom wyrafinowany francuski wygląd dzięki eleganckim, ale naturalnie wyglądającym odcieniom, które można zastosować na wszystkich kolorach włosów – zarówno u brunetki, jak i blondynki.

french-3.jpg

Zachowaj francuski balejaż na dłużej

Jeśli podoba Ci się nowy francuski balejaż będziesz chciała zachować go na jak najdłużej. W tym celu, zastosuj Vitamino Color z Serie Expert, specjalnie stworzony do ochrony koloru. Po umyciu włosów ożyw swój kolor za pomocą Kremu CC dla blondynek, aby chronić je przed żółknięciem.

Teraz znasz już sekret francuskiego balejażu, wypróbuj go w salonie fryzjerskim L’Oréal Professionnel!

Wybierz się na francuski balejaż i nabłyszczanie włosów do najbliższego salonu L’Oréal Professionnel.