Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

DLA RÓWNOWAGI PSYCHICZNEJ FRYZJERÓW

Nasz bezpłatny program szkoleniowy w zakresie zdrowia psychicznego prowadzony przez profesjonalistów z branży fryzjerskiej dla profesjonalistów z branży fryzjerskiej.

#HeadUp

Czym jest
Head Up?

Zdrowie psychiczne to
wyzwanie nr 1, przed którym stają fryzjerzy..

Head Up to globalny program stworzony przez L’Oréal Professionnel Paris we współpracy z organizacją non-profit NAMI, mający na celu podnoszenie świadomości na temat wyzwań związanych ze zdrowiem psychicznym stojących przed fryzjerami i zapewnianie im bezpłatnych zasobów dotyczących zdrowia psychicznego.

Celem programu jest dotarcie do 100,000 fryzjerów z naszym programem edukacyjnym Head Up Keys, aby dzielić się narzędziami i strategiami pomagającymi fryzjerom lepiej dbać o ich zdrowie psychiczne.

Head Up Keys.

Dostarczanie rozwiązań wspieranych przez ekspertów, aby pomóc stylistom fryzur proaktywnie zarządzać swoim zdrowiem psychicznym.

Head Up Keys to bezpłatny program szkoleniowy dla fryjzerów, opracowany wspólnie z organizacją non-profit NAMI zajmującą się zdrowiem psychicznym i 2 renomowanymi fryzjerami: Danielem Masonem-Jonesem i Hayley Jepson.

Rozpocznij trening z odcinkiem 1, więcej epizodów wkrótce.

Loreal pro default video