Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Jak wybrać najlepszy kolor dla siebie

Jeśli chodzi o wybór koloru i odcienia włosów, Twój profesjonalny ekspert od koloryzacji włosów pomoże Ci uzyskać idealną mieszankę dla Ciebie, ponieważ znalezienie najbardziej dopasowanego koloru włosów jest zawsze ich priorytetem numer jeden.

Aby upewnić się, że Twój nowy kolor będzie Ci odpowiadał, ekspert od koloryzacji udzieli Ci konsultacji, uwzględniając pewne elementy, które są dla Ciebie osobiste.

1) Karnacja

Kolor skóry jest jednym z najważniejszych aspektów podczas wyboru idealnego koloru włosów. Właściwy kolor będzie pasował do Twojej karnacji i sprawi, że będzie ona wyglądać jeszcze piękniej, a niewłaściwy kolor może sprawić, że skóra będzie wyglądać na matową i szarą.

2) Oczy

Aby naprawdę uwydatnić i wzmocnić kolor oczu, ekspert od koloryzacji może wybrać kontrastowy kolor włosów. Na przykład – jeśli Twoje oczy są niebieskie, odcień karmelowy lub złoty blond sprawi, że będą one wydawały się jeszcze bardziej niebieskie. Jeśli są zielone, idealnym kolorem dla Ciebie może być odcień ognisty lub delikatna czerwień.

3) Osobisty styl

Kiedy już zawęzisz wybór koloru włosów tak, aby pasował do Twojej karnacji i koloru oczu, weź pod uwagę swój osobisty styl – o tym sama zadecydujesz najlepiej. Chcesz się wyróżniać, czy wtapiać w tłum? Chcesz bardziej wyzywający kolor, czy Twój strój już sam w sobie wystarczająco przykuwa wzrok? Upewnij się, że wybrane przez Ciebie i Twojego eksperta od koloryzacji odcienie to takie, które zapewnią Ci pewność siebie i w których będziesz czuła się sobą.

Wirtualna metamorfoza włosów: Style My Hair

Pierwsze kroki możesz zrobić samodzielnie w domu, pobierając naszą nową aplikację i bawiąc się kolorami na swoim zdjęciu

Przedstawiamy Style My Hair, narzędzie do wirtualnej metamorfozy włosów. Przeglądaj niezliczone profesjonalne odcienie kolorów włosów i próbuj je w czasie rzeczywistym , aby znaleźć odpowiedni dla siebie. Dopasuj włosy wokół twarzy i próbuj efekty kolorystyczne, aby uzyskać idealny wygląd.

To nie tylko proste narzędzie do metamorfozy. To także codzienna dawka inspiracji i pomysłów na kolor włosów z najnowszych trendów i najgorętszych stylizacji z czerwonego dywanu dzięki stale aktualizowanym artykułom na temat modnych trendów w stylizacji włosów.

Inspiruj się nowymi pomysłami na kolor włosów, najnowszymi trendami w salonach i świetnie się baw, szukając najlepszych odcieni dla siebie. Udostępniaj efekty znajomym, a nawet weź je ze sobą na następną wizytę w salonie jako pierwszy krok podczas profesjonalnej konsultacji.

Możesz wypróbować nową całościową stylizację, korzystając z naszego narzędzia 3D do zmiany koloru włosów lub pobierając aplikację mobilną Style My Hair ze sklepów Android lub Apple.