Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

ACCESS

Przedstawiamy ACCESS L'Oreal, platformę szkoleniową online zawierającą podstawowe instruktaże dotyczące stosowania produktów, inspirujące techniki, moduły e-learningowe i wsparcie dla salonów fryzjerskich.

EDUKACJA W ZASIĘGU RĘKI 24/7

Zainspiruj się kolekcją ponad 150 materiałów instruktażowych, takich jak kursy e-learningowe, lekcje na żywo i specjalistyczne kursy

FARBA

Dowiedz się, jak działa farba do włosów i poznaj zasady, które wpływają na osiągane rezultaty

ŚCINANIE

Rozwiń umiejętność ścinania włosów i zrozum, jak działają stosowane metody i narzędzia

STYLIZACJA

Podnieś swoje kwalifikacje w dziedzinie stylizacji i poznaj najlepsze narzędzia i produkty, które możesz polecić swoim klientkom

WIEDZA O PRODUKTACH I DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Dowiedz się, jak korzystać z naszych produktów i uzyskaj od naszych ekspertów kluczowe informacje dotyczące podstawowych umiejętności

PODSTAWY

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, poniżej zamieszczamy najlepsze zalecenia pochodzące ze źródeł online i offline:

Wiedza o produkcie: Nasze gamy Colour, Care, Styling i Texture powiązane są z materiałami e-learningowymi o nazwie „Podstawowa kolekcja”. Obejmują one m.in. następujące tematy: trwała koloryzacja ,koloryzację ton-w-ton, pielęgnacja i stylizacja. Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę i lepiej poznać nasz asortyment produktów, a także dowiedzieć się, jak je stosować na włosach, zacznij tutaj.

Umiejętności związane z koloryzacją: „Klucz do kolorów 1” to kluczowe zasady i reguły, które wpływają na efekty koloryzacji. Zacznij od bezpłatnego kursu e-learningowego „Klucz do koloru 1: wprowadzenie”, a następnie rozpocznij odpowiedni 2-dniowy, praktyczny kurs w naszych Akademiach.

Zaawansowane umiejętności związane z nakładaniem podstawowych kolorów: Nasz 15-dniowy, specjalistyczny program nauki koloryzacji obejmuje dogłębną wiedzę, konsultacje i praktyczne scenariusze. Uwaga: aby rozpocząć ten program, należy spełnić początkowe wymagania.

Zaawansowane umiejętności związane z balejażem: Jeśli opanowałaś podstawy i chcesz rozpocząć kurs zaawansowanego balejażu.#ACCESS

UWOLNIJ SWOJE EMOCJE I ZAINSPIRUJ SIĘ

Adam Reed headshot access landing page

Obejrzyj naszą kolekcję ponad 18 filmów autorstwa Adama Reeda (@adamreedhair) na platformie edukacyjnej, która prezentuje wszystkie zagadnienia – od kluczowych umiejętności do zaawansowanych technik – w ramach dwóch serii: Pierwszy sezon przedstawia podstawowe umiejętności, a drugi – bardziej inspirujące techniki.

Sezon pierwszy obejmuje następujące zagadnienia:

Jak przygotować włosy do stylizacji / jak stosować produkty do stylizacji włosów?

Etapy suszenia włosów suszarką i różnice między suszeniem prostych włosów a używaniem prostownicy

Jak zakręcić włosy lokówką / jak pofalować włosy?

Sezon drugi obejmuje następujące zagadnienia:

Jak zrobić hollywoodzkie fale?

Jak wzmocnić loki?

Jak nadać objętość cienkim włosom?

Adam Reed headshot access landing page

ZAREJESTRUJ SIĘ W ACCESS PL

Bez względu na to, czy jesteś stylistą we własnym salonie fryzjerskim, freelancerem czy studentem, przyłącz się do społeczności ponad 40 000 fryzjerów!

Zarejestruj się, a poznasz zupełnie nowy świat szkoleń, do którego możesz uzyskać dostęp w dowolnym miejscu!

CYFROWA AKADEMIA

Chcesz poszerzyć swoją działalność gospodarczą, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zacznij w cyfrowym świecie!

W cyfrowym świecie można łatwo się pogubić, ale pamiętaj, że pełno w nim okazji do sprzedaży klientom produktów i skalowania marki.

Przedstawiamy... Cyfrową Akademię!

W tym nowym miejscu znajdziesz wszystkie cyfrowe materiały szkoleniowe, które pomogą Ci rozwinąć swoją działalność online. Cyfrowa Akademia oferuje materiały najlepszych branżowych graczy, takich jak Facebook, YouTube i Google – dzięki nim podniesiesz swoje kwalifikacje. Treść została starannie wyselekcjonowana przez naszych ekspertów od digitalizacji, co umożliwiło nam dobór szkoleń, które według nas pomogą Ci osiągnąć cele rozwojowe Twojej firmy.

Aby jak najlepiej dopasować treść do tych celów, możesz przeglądać ją według konkretnych zagadnień lub następujących opcji:

➡ Zwiększ wydatki moich klientów

➡ Zwiększ liczbę moich klientów

➡ Zwiększ częstotliwość wizyt moich klientów

Na co czekasz?

Dowiedz się więcej
digital academy digital upskilling for salons