Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Bronzing włosów

Kolory włosów na wiosnę/lato inspirowane makijażem

Zabieg glow a zabieg nabłyszczania

Jeśli nie rozróżniasz zabiegu glow od zabiegu nabłyszczania, to dobrze trafiłaś. Świat pielęgnacji włosów stale się rozwija i codziennie pojawiają się nowe trendy, dlatego trudno jest za nimi nadążyć. Na szczęście stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju przewodnik, prezentujący te dwie ekskluzywne usługi, aby dokładnie zrozumieć, w jaki sposób każda z nich może upiększyć Twojej włosy. Przewiń dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o zabiegu glow i nabłyszczaniu i postaw już dzisiaj na piękne, lśniące włosy.

Zabieg glow a zabieg nabłyszczania: Czym się różnią?

Po pierwsze, największa różnica między zabiegiem glow a zabiegiem nabłyszczania włosów [HS2] to oczekiwany efekt końcowy każdego z nich.Dla ułatwienia, opiszemy każdą z usług:

Bronzing włosów: dopełniające odcienie dla każdego

Podobne jak bronzer w makijażu uwydatniający opaleniznę, tak samo może zadziałać Twój kolor włosów. Bronzing może być bardzo subtelny i łatwo go uzyskać. Jest również bardzo twarzowy i można go stosować na włosach naturalnych lub farbowanych. Nowa, limitowana edycja palety kolorów Le Hair Bronzing jest dostępna w 8 połyskujących odcieniach zainspirowanych brązem, w trzech najbardziej kultowych gamach farb do włosów L’Oréal Professionnel.

Każdy odcień ma kilka poziomów tonalnych – idealnych do tworzenia niepowtarzalnych kolorów dopasowanych do odcienia skóry i preferencji. Jak opisuje magazyn Elle: „niezależnie od tego, czy kolor bazowy jest jasny, średni czy ciemny, delikatne odcienie, wzmocnione składnikami odbijającymi światło, ocieplają i ożywiają wszystkie odcienie, wzmacniając kolor, natychmiast łagodząc odcień skóry i rozświetlając zarówno włosy, jak i twarz”. (Magazyn Elle, „Bronze-haired beauties”, luty 2019).

8 modnych opcji kolorystycznych do brązowania włosów

Najlepsze 3 sposoby na brązowanie włosów


Podobnie jak w przypadku makijażu, stylista może wykorzystywać kolor na różne sposoby, aby stworzyć idealny efekt brązowanych włosów. Poniższe trzy przykładowe sugestie dają zupełnie inne efekty.


1. Subtelny balejaż brązujący na bazie jednego odcienia

Jeżeli nie szukasz radykalnej zmiany i podoba Ci się Twój obecny kolor włosów, możesz zastosować brązowanie włosów, aby subtelnie podkreślić swój wygląd za pomocą brązowego balejażu. W zależności od koloru bazowego, stylista wybierze z palety brązującej jeden odcień, bardzo zbliżony do Twojego aktualnego koloru, i nałoży go na długość i końcówki włosów.
Efekt końcowy jest bardzo subtelny z dwóch powodów: 1. Nowy kolor jest tak zbliżony do obecnego, że nie rzuca się w oczy; 2. Rozpoczynanie nakładania farby kilka centymetrów poniżej nasady włosów pozwala uniknąć widocznego odrostu.

2. Wielotonalne kontrasty z dwoma odcieniami

Jeżeli jednak chcesz, aby Twój nowy wygląd był subtelny, a jednocześnie zauważalny, możesz poprosić kolorystę o użycie dwóch odcieni z palety brązującej do włosów. Te dwa odcienie mogą stworzyć olśniewający wielowymiarowy efekt.


3. Połyskujące jaśniejsze i ciemniejsze pasemka

Chcesz zdecydowanie pokazać nową kombinację kolorów i całkowicie odświeżyć swój wygląd? Wypróbuj pełny efekt brązowienia włosów! Tak jak wizażyści stosują techniki konturowania, by jak najefektowniej podkreślić rysy twarzy, tak samo fryzjer może zastosować do tego celu jasne i ciemne kolory na włosach. To właśnie tutaj kreatywność kolorystyczna może być naprawdę być wspaniałą zabawą!
Pomyśl na przykład o ciepłej miedzianej bazie słonecznego brązu, przeplatanej jasnozłotymi pasmami, stworzonymi przy użyciu naszej gamy Blond Studio. Ciemniejsza baza działa jak cień, który przyciąga uwagę do konturów twarzy, a jaśniejsze odcienie działają odwrotnie – rozświetlają konkretne partie twarzy, takie jak oczy, czoło i policzki.
Mając do dyspozycji tak wiele opcji brązujących do włosów, dlaczego nie wypróbować tego trendu w ciepłych wiosenno-letnich miesiącach?