Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

4 Ways to Get Shiny Hair

Pro guide to shiny hair – how to reinject the light back into your tresses for long-lasting sheen…

Piękne włosy to błyszczące włosy. Ich blask świadczy o tym, że są zdrowe, miękkie i pełne życia, jednocześnie podkreślając ich kolor – czego chcieć więcej? Omawiamy 4 najlepsze sposoby na lśniące włosy i utrzymanie ich blasku przez długi czas. Oto jak dodać włosom blasku o każdej porze roku.

4 sposoby na lśniące włosy: wskazówki od ekspertów

Chcesz dodać blasku swoim włosom albo wzmocnić ich kolor, który stracił na intensywności? Pomoże Ci w tym nasz 4-etapowy plan! Oto on:

Krok 1: Aby uzyskać połysk, zastosuj błyszczącą koloryzację.

Jeśli pragniesz wzmocnić kolor i blask włosów, skorzystaj z usługi nabłyszczającej koloryzacji w salonie. Twój stylista dobierze odpowiedni kolor, biorąc pod uwagę to, czy masz włosy naturalne czy koloryzowane wcześniej nabłyszczającą koloryzacją L’Oréal Professionnel .To rozwiązanie idealne przy pierwszej koloryzacji, podkreślające naturalny blask włosów.

Usługa trwałej koloryzacji opiera się na pierwszej przepuszczającej światło farbie do włosów, zapewniającej ekstremalny blask i lśniące włosy na długi czas. Koloryzacja ma18 odcieni, które można mieszać ze sobą, co sprawia, że nadaje się wszystkich baz, dzięki czemu zawsze znajdziesz odpowiedni kolor dla siebie. Jasne odcienie zostały opracowane do neutralizacji żółtych podtonów, a ciemne do neutralizacji pomarańczowych lub czerwonych podtonów. Intensywnie chłodne boostery można następnie mieszać z odcieniami z gamy L’Oréal Professionnel Majirel, aby wzmocnić oba rodzaje neutralizacji. Aby uzyskać przejrzystość, Twój stylista skupi się bardziej na odbijaniu światła niż na kolorze. Jeśli zależy Ci na kryciu, stylista skupi się na kolorze podstawowym, aby uzyskać pożądany blask. Usługa nabłyszczającej koloryzacji zapewnia nawet 3 poziomy rozjaśnienia, umożliwiając metamorfozę, która jest równie efektowna, co lśniąca. Zapewnia ona równieżmocniejsze o 50% odbicie światła i 4 razy większą przepuszczalność światła dzięki specjalnie zaprojektowanej wyważonej gamie barwników. Czy wspominaliśmy już, że jest to łatwy sposób na zachowanie naturalnie wyglądającego koloru? Zapisz się już teraz!

Krok 2: Postaw na błysk

Usługa nabłyszczania to inny sposób na uzyskanie lśniących włosów. Pomaga przedłużyć trwałość odcienia między kolejnymi koloryzacjami i zneutralizować oznaki blaknięcia (żegnaj żólty odcieniu). To usługa koloryzacji półtrwałej, która wzmacnia, odżywia i tonizuje włosy naturalne lub koloryzowane. Stosowana zwykle na blond włosach, pozwala rozjaśnić włosy, jednocześnie tonując matowe lub żółte odcienie. Dodatkowo intensywnie pielęgnuje włosy (zwłaszcza suche), dodając im miękkości. Włosy nie mogą lśnić, jeśli nie są zdrowe. Możliwe jest również wzmocnienie lub zmiana obecnego koloru za pomocą nabłyszczenia, co jest idealnym rozwiązaniem dla zwolenników częstych koloryzacji, lubiących zmiany, które nie uszkadzają włosów..

Aby utrzymać lub wzmocnić kolor, umów się na zabieg nabłyszczający około 4-6 tygodni po wizycie w salonie. Efekty zabiegu utrzymują się 6-8 tygodni, zanikając stopniowo przed kolejną wizytą w salonie.

Krok 3: Dodaj blasku pod prysznicem

Wiele produktów do użycia w domu pozwala nabłyszczyć włosy i uzyskać wspaniałe rozświetlenie. Wszystko zaczyna się już pod prysznicem, od sposobu mycia włosów. Zacznij od gamy L'Oréal Professionnel Vitamino Color, która chroni włosy koloryzowane przed blaknięciem, jednocześnie dodając im połysku. Masz włosy blond? Wypróbuj szampon L'Oréal Professionnel Blondifier Gloss, który wygładza, rozświetla i podkreśla wielowymiarowy blask włosów blond lub z pasemkami, a następnie nałóż maskę Blondifer Illuminating, zapewniającą dodatkowe odżywienie i połysk.

Krok 4: Spray pełen blasku

Po umyciu i odżywieniu włosów, następnym krokiem do uzyskania lśniących włosów jest spryskanie ich sprayem Tecni.Art Ring Light Finishing Shine , który zapewni im delikatne wykończenie i dodatkowy połysk. Opracowany bez dodatkowych substancji zapachowych spray nabłyszczający doda promiennej poświaty każdej fryzurze, od zaczesanych do tyłu włosów po kucyki i upięcia – blask włosów nie zna granic. Aplikuje się go na wysuszone i ułożone włosy, aby uzyskać naturalne wykończenie o mocnej sile rażenia.

Przywróć blask swoim włosom za pomocą tych 4 prostych kroków i ciesz się promiennym wyglądem już dziś!

Recommended to boost your shine