Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Wszystko, co warto wiedzieć o włosach z efektem lustra

Czym jest efekt lustra na włosach i jak go uzyskać?

Efekt lustra na włosach, czyli odbijające światło, gładkie i błyszczące włosy. Odkryj go i dowiedz się, jak uzyskać taki efekt w salonie. Piszemy również o tym, jak można zwiększyć blask włosów w domu, stosując odpowiednie produkty. Zachowaj lśniące, jedwabiste i miękkie włosy dzięki prostemu efektowi lustra.

Czym jest efekt lustra na włosach?

Wystarczy pobieżnie przejrzeć Internet, by znaleźć strony poświęcone symetrycznym fryzurom (zazwyczaj jest to bob), które sprawiają, że włosy wydają się lśniące. Należy jednak zadać sobie pytanie – co tak naprawdę sprawia, że Twoje włosy lśnią niczym tafla lustra? Aby włosy były lśniące, gładkie i pełne objętości potrzeba czegoś więcej niż tylko umiejętnego strzyżenia. W salonie dostępne są dwie usługi, dzięki którym Twoje marzenia o lśniących włosach staną się rzeczywistością – zabieg nabłyszczający i usługa przezroczystej koloryzacji o wysokim połysku.

Jak uzyskać efekt lustra na włosach?

Opcja 1: Koloryzacja z efektem lustra

Dzięki L’Oréal Professionnel’s Hair Glow masz do dyspozycji pierwszą przezroczystą farbę do trwałej koloryzacji, która zapewnia zrównoważone, długotrwałe wykończenie i ekstremalny połysk – teraz możesz lśnić jak diament. Zainspirowana trendem „glow” w świecie makijażu i pielęgnacji skóry, usługa ta polega na powrocie do podstaw, aby uzyskać subtelne, naturalnie wyglądające włosy z efektem lustra i pięknym przezroczystym połyskiem. Jest ona wzmocniona chłodnymi refleksami, dzięki czemu kolor zostaje zneutralizowany i jest odpowiedni do wszystkich baz. Dzięki 18 łączącym się odcieniom, można uzyskać do 3 poziomów rozjaśnienia, i stworzyć wielotonowy efekt, idealny dla tych, którzy marzą o trwałym blasku. Usługa ta zapewnia również cztery razy więcej przezroczystości i zwiększa odbicie światła o +50%, gwarantując efekt ekstremalnego rozświetlenia.

Glow tworzy przezroczysty i delikatny odcień, który podkreśla objętość włosów, zwiększając ich połysk i subtelnie koloryzując je.. Jasne odcienie zostały stworzone, aby zneutralizować żółte barwy, podczas gdy ciemne odcienie są używane, aby przeciwdziałać wszelkim pomarańczowym lub czerwonym tonom. Usługa glow jest idealna do osiągnięcia naturalnie wyglądających włosów i świetlistego blasku. I na koniec, gdybyś potrzebowała jeszcze jednego powodu, aby skorzystać z usługi glow, jest to prosty sposób na utrzymanie naturalnego wyglądu włosów podczas jednej, szybkiej wizyty w salonie.

Opcja 2: Nabłyszczanie włosów, zwane również glossingiem

Ta usług półtrwałej koloryzacji jest wykonywana od 4 do 6 tygodni po zmianie koloru włosów, aby optymalnie przedłużyć trwałość odcienia. Wzmacnia, wzbogaca i ożywia włosy naturalne lub farbowane, dając efekt wysokiego połysku. Zazwyczaj stosowana na blondynkach, pomaga rozjaśnić i stonować matowy lub żółty kolor – neutralizując wszelkie niepożądane odcienie. Dodatkowo nabłyszcza włosy, jednocześnie intensywnie je pielęgnując. Włosy stają się miękkie i piękne.

Opcja 3: Spray utrwalający nadający włosom wysokiego połysku

Nadawanie fryzurze efektu lustra nie kończy się na fotelu fryzjerskim. Sekret trwałego efektu leży w małym sprayu do stylizacji o nazwie Tecni.Art Ring Light Styling . Zapewnia on idealne wykończenie dla lśniących włosów z efektem lustra. Stworzony bez dodatku substancji zapachowych, doda blasku każdej fryzurze – od gładko zaczesanych do tyłu, przez swobodne plażowe fale, po formalne upięcia. Już dziś możesz wzbogacić swój styl o ten rewolucyjny (i dodający blasku) spray.

Spraw, by Twoje włosy były lśniące i pełne blasku dzięki efektowi lustra, który zapewnia najpiękniejszy połysk!

Instruktaż Szkliste włosy

model facing forward with very straight shiny hair

Szklisty połysk dzięki SteamPod 3.0


Wyprostuj włosy za pomocą Steampod i uzyskaj efekt lśniącej tafli włosów.

OBEJRZYJ INSTRUKTAŻ

Krok 1: Przygotuj włosy 

Nałóż krem aktywowany parą na wilgotne włosy.
Wysusz suszarką lub dyfuzorem.

Krok 2: Podziel włosy na sekcje i wyprostuj

Podziel włosy na sekcje, które będziesz prostować. W razie potrzeby przeczesz. 
Ułóż każdą sekcję na środku płytki Steampod. 
Przesuwaj powoli i upewnij się, ze strzałka skierowana jest w dół. Aby zmniejszyć objętość, przesuwaj włosy powoli i blisko twarzy.
Powtórz na wszystkich sekcjach.
Wskazówka: aby ułatwić prostowanie, prowadź narzędzie obiema rękami. 

Krok 3: Zastosuj serum do włosów 

Nałóż serum na całej długości włosów, aby nadać im połysk i ochronić przed wilgocią.