Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Dbanie o
długie włosy
to prawdziwe wyzwanie

Miłośniczki długich włosów zawsze musiały wybierać między zdrowiem, grubością i długością włosów. W salonach fryzjerzy ścinają włosy klientkom, ponieważ zazwyczaj im są one dłuższe, tym cieńsze są ich końcówki.

Ścięcie włosów było do niedawna jedynym sposobem na uzyskanie większej gęstości włosów. Ale to już przeszłość. W dzisiejszych czasach L’Oréal Professionnel przenosi innowacją pielegnację włosów na wyższy poziom.

Odkryj
pro
longer

PRZEDSTAWIAMY SERIE EKSPERT PRO LONGER

L’Oréal Professionnel przedstawia Serie Expert Pro Longer, naszą pierwszą profesjonalną linię do odnawiania długości i wypełniania końcówek, opartą na opatentowanej technologii zagęszczania Filler-A100. Teraz nie musisz wybeirać między długością a grubością.

NOWE KONCENTRATY DO WYPEŁNIANIA KOŃCÓWEK

Dzięki wysokiemu stężeniu składnika Filler-A100 koncentrat do wypełniania końcówek Pro Longer natychmiast i trwale zwiększa grubość włókna aż do ostatnich centymetrów. Pierwsze specjalistyczne użycie koncentratu do wypełniania końcówek powinno odbyć się pod okiem fachowca w salonie fryzjerskim. Koncentrat do wypełniania końcówek do stosowania w warunkach domowych dostępny jest w postaci przełomowej dawki zawartej w pojedynczej ampułce. *Zapewnia dłuższe, grubsze i zdrowsze włosy

#Trzymajdłużej

PRZEŁOMOWA PROFESJONALNA FORMUŁA

PRO LONGER przedstawia ekskluzywną kombinację: FILLER-A100 + AMINOKWAS

FILLER-A100
opracowana i opatentowana przez L’Oréal Professionnel technologia, która umożliwia penetrację składników do rdzenia włókna, dzięki czemu końcówki stają się grubsze, a włosy regenerują się

AMINOKWAS
zwiększa długość włosów i wzmacnia włókno.

Odkryj

Odkryj

Profesjonalna gama zapewniająca widocznie grubsze i zdrowiej wyglądające włosy