Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Porady - stylizacja włosów

Przejrzyj naszą kolekcję artykułów z poradami dotyczącymi stylizacji włosów, stworzonych dzięki fachowej wiedzy naszych partnerskich salonów
i fryzjerów.

Zastanawiałaś się, jak profesjonalni styliści włosów to robią? Tutaj możesz się dowiedzieć!

Dowiedz się, jak układać włosy zgodnie z najnowszymi trendami lub bardziej klasycznymi fryzurami. Od uzyskania lśniących fal godnych czerwonego dywanu po opanowanie sztuki plecenia warkocza – tutaj dowiesz się, jak eksperci wykonują perfekcyjne fryzury.

Czy wiesz na przykład, że nie musisz używać lokówki, aby uzyskać dzikie, plażowe fale? Albo że rodzaj szczotki, której używasz, może wpłynąć na kształt Twoich loków? Dowiesz się nawet, jak poskromić najbardziej buntownicze, puszące się włosy i zmienić je w gładkie i lśniące pukle. Ciekawi Cię ugniatanie lub fryzura wet look? To wszystko znajdziesz tutaj, wyjaśnione w prosty i bezpośredni sposób, aby każdy mógł tego spróbować.

Dzięki wskazówkom ekspertów i poradom dotyczącym stylizacji, a także rekomendacjom dotyczącym najlepszych produktów do stylizacji, będziesz w stanie wykonać najbardziej kreatywne fryzury w zaciszu własnego domu. Ponadto, strona ta jest pełna inspirujących pomysłów, jeśli szukasz zupełnie nowej fryzury, a może zbliża się wielka impreza lub po prostu chcesz poznać najnowsze trendy w stylizacji włosów.