Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Wszystko o błyszczących włosach 101

Everything you need to know about Hair Glossing. Achieve mirror-like shine with this in-salon exclusive colour service.

Usługa nabłyszczania jest oferowana już od jakiegoś czasu. Pora porozmawiać o tym, jak wpływa ona na świat koloryzacji włosów Ta usługa oferowana w salonach nie tylko dodaje zauważalnego blasku włosom, ale może być również wykorzystana do dokładnego dopasowania odcienia, o którym marzysz. Tutaj dowiesz się wszystkiego, co należy wiedzieć o nabłyszczaniu włosów i zrozumiesz, dlaczego tak wiele kobiet decyduje się na tę rewolucyjną usługę. Przewiń, jeśli chcesz mieć lśniące, naturalnie wyglądające włosy. Nadszedł czas na blask!

Na czym polega zabieg nabłyszczania włosów?

Poprzez nabłyszczenie włosów można wpłynąć na ich kolor lub dodać im blasku, uzyskując lustrzany połysk, nawet w przypadku włosów niefarbowanych. Jest to również najlepsze rozwiązanie dla włosów blond, by rozjaśnić kolor i wyeliminować żółte tony, które mogą pojawić się po pewnym czasie.Zainspirowany trendem „glow” w makijażu, ten sekret salonów zyskał dużą popularność dzięki takim trendom jak efekt lustra, polegającym na stosowaniu nabłyszczacza, aby nadać włosom wyjątkowo lśniący wygląd. Jeśli regularnie odwiedzasz salon, prawdopodobnie skorzystałaś już z tej usługi pod koniec wizyty, nawet o tym nie wiedząc! Nabłyszczacz do włosów to broń stylistów w uzyskaniu odpowiedniego koloru włosów za każdym razem.

Kiedy należy wybrać zabieg nabłyszczania włosów?

Profesjonaliści zalecają wizytę w salonie na zabieg nabłyszczający 4-6 tygodni po koloryzacji, aby poprawić lub utrzymać kolor włosów. Zazwyczaj usługa nabłyszczania włosów utrzymuje się 6-8 tygodni – w sam raz na kolejną wizytę w salonie! Ponieważ każda fryzura ma inne potrzeby, możesz częściej lub rzadziej planować nabłyszczanie, w zależności od porowatości włosów (bardziej porowate włosy mogą wymagać częstszego nabłyszczania, aby włosy wyglądały świeżo). Poniżej zestawiliśmy 5 powodów, aby umówić się ze stylistą na zabieg nabłyszczania, zobacz sama!

 

1. Pozbędziesz się matowego wyglądu
włosów
:

lato często sieje spustoszenie na Twojej głowie – piękny balejaż blond nabiera żółtych odcieni , tylko dlatego, że lubisz basen. Przed wyjazdem na wakacje warto więc znaleźć czas na zabieg nabłyszczania w salonie. Jak mówi przysłowie –„lepiej zapobiegać, niż leczyć!". Uszczelniając łuskę włosa, nabłyszczacz wygładza jego powierzchnię, dzięki czemu staje się on niezwykle miękki. Witajcie zdrowo wyglądające włosy!

2. Idealnie dopasujesz kolor włosów:

Styliści często stosują nabłyszczanie włosów po usłudze koloryzacji, aby upewnić się, że odcień jest dokładnie taki, jaki chcesz. Aby wydobyć piękno fryzury, po świeżo wykonanym balejażu, wybierz usługę DIA Light Gloss . Uzyskasz subtelne, naturalnie wyglądające odcienie, jednocześnie nadając włosom blask. Właściwości nabłyszczacza są wykorzystywane już od pewnego czasu do zwalczania żółtych odcieni. Włosy blond są nie tylko rozświetlone, ale również cudownie miękkie w dotyku.

 Nabłyszczanie włosów to również dobry sposób na szybką zmianę odcienia. Chcesz zamienić złoty blond na różowe złoto? To żaden problem! Usługa nabłyszczania L'Oréal Professionnel zastosowana na chłodnych refleksach pozwala uzyskać neutralne efekty kolorystyczne. Odpowiednia do wszystkich baz, Hair Glow od L’Oréal Professionnel jest dostępna w 18 możliwych do łączenia odcieniach, więc opcje są nieograniczone. Zabieg nabłyszczania włosów może rozjaśnić je do 3 tonów, zapewniając subtelną, a jednocześnie piękną metamorfozę.

3. Uzyskasz maksymalny blask:

Marzysz o gładkich, lśniących pasemkach? Udaj się na zabieg nabłyszczania, aby uzyskać jeszcze bardziej lśniące włosy! Przy każdym kolorze włosów połysk jest najważniejszy – w końcu czym są diamenty bez blasku? Aby uzyskać efekt lustrzanego połysku, Hair Glow jest dostępna w jasnym, trwałym odcieniu. Usługa ta została opracowana przy użyciu innowacyjnej technologii, która pozwala czterokrotnie zwiększyć przezroczystość dzięki specjalnie dobranej, zrównoważonej gamie barwników i zwiększyć odbicie światła o +50%, aby nadać włosom blask i naturalny, lśniący wygląd, o którym zawsze marzyłaś!

4. Podkreślisz piękno swoich włosów, nie zmieniając koloru:

Doskonała wiadomość dla osób pragnących podkreślić i wzbogacić naturalnie wyglądający kolor włosów.

5. Zapewnisz ochronę i pielęgnację koloru włosów:

Stosując odżywkę nabłyszczającą pomiędzy wizytami w salonie, możesz przedłużyć trwałość swojego odcienia. Docenisz ten prosty i skuteczny sposób.. Blaknięcie koloru włosów następuje, gdy są one narażone na działanie czynników atmosferycznych (np. słońca), zbyt częste stylizacje na ciepło i zbyt częste mycie. Te czynniki, choć niemożliwe do uniknięcia, przyczyniają się do matowienia koloru włosów. Nabłyszczanie z DIA Light, dzięki kwaśnej formule ton-w-ton, to idealny sposób na odzyskanie równowagi włosów po procesie rozjaśniania i zapewnienie optymalnego zamknięcia otoczki włosa. Nabłyszczacz do włosów to Twój sojusznik w walce z matowymi i wyblakłymi włosami i pomoc w przywróceniu ich piękna.

 

Aby uzyskać lśniący efekt pamiętaj, aby po następnej koloryzacji umówić się na zabieg nabłyszczania włosów.

 

Chcesz mieć włosy lśniące jak nigdy dotąd? Zapytaj o usługę nabłyszczania, pierwszą przezroczystą trwałą farbę do włosów L'Oreal Professionnel, stosowaną w celu wzmocnienia, wzbogacenia lub ożywienia włosów naturalnych lub farbowanych. Usługa ta podkreśla naturalne odcienie włosów, oferując chłodny, rozświetlający i przezroczysty efekt kolorystyczny.