Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Najlepsze odcienie rudych włosów

Niezależnie od tego, czy masz naturalnie rude włosy, czy chcesz ocieplić swój kolor i szukasz inspiracji czy pomysłów na nowy kolor, masz do wyboru mnóstwo opcji. Co więcej, możesz zacząć eksperymentowanie, zanim usiądziesz na fotelu fryzjerskim. Jeśli zastanawiasz się, na jaki kolor pofarbować włosy, nie wiesz, jaki odcień może Ci odpowiadać, chcesz zmienić kolor włosów, ale nie wiesz od czego zacząć … chętnie Ci pomożemy!

Style My Hair to aplikacja 3D do wirtualnego zmieniania koloru włosów, która pozwoli Ci eksperymentować z różnymi kolorami, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak będziesz wyglądać w wersji blond, z jasno brązowym balejażem lub w kolorze ciepłej miedzi. Pobierz aplikację do kolorowania włosów już dzisiaj w sklepie Google Play lub App Stores i wypróbuj ją!

Best hair Colours for redheads3

SubtelneRude włosy nigdy nie były równie modne co teraz! Bardzo nas to cieszy – to w końcu jeden z najbardziej seksownych, żywych, radosnych i robiących wrażenie kolorów włosów.

Rude włosy mogą być bardzo różnorodne! Można wybrać odcień prawdziwie ognisty albo delikatny, bardziej subtelny. Możesz dostosować odcień do karnacji za pomocą balejażu lub techniki wolnej ręki. Ale jedno jest pewne – jeśli decydujesz się na rude włosy, upewnij się, że stosujesz najlepszą farbę, aby uniknąć blaknięcia lub wypłukiwania się koloru, a także nieregularnego nałożenia .

Red hair model with side parting

Pełne życiaZ tego powodu oferujemy kilka gam kolorów opracowanych specjalnie dla rudzielców. Razem z naszymi utalentowanymi fryzjerami chcemy mieć pewność, że za każdym razem będziesz zadowolona i podekscytowana nową wersją swoich rudych włosów.

Odkryj intensywnie rude farby do włosów z gamy MAJIROUGE lub bardziej uwodzicielskie i głębokie odcienie z gamy INOA CARMILANE REDS, jeśli pragniesz uzyskać kolor naturalny i niewymagający. Poproś swojego fryzjera o błyskawiczną metamorfozę za pomocą DIA RICHESSE!