Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Elastyczny żel żel nadający efekt mokrych włosów

TYP WŁOSÓW

  • Do wszystkich typów włosów

EFEKTY

  • Efekt mokrych włosów
  • Połysk
  • Elastyczne utrwalenie
  • Brak widocznego osadu
  • Nietłusty

SKŁADNIKI

AQUA / WODA ● GLICERYNA ● KOPOLIMER KWASU AKRYLOWEGO, AKRYLANU ETYLU I TERTBUTYLOAKRYLAMIDU ● LAURETH-4 ● STEARETH-100/PEG-136/HDI COPOLYMER ● TRIETANOLAMINA ● FENOKSYETANOL ● NIACYNAMID ● PANTENOL ● LINALOL ● LIMONEN ● SALICYLAN BENZYLU ● ALKOHOL BENZYLOWY ● ALDEHYD HEKSYLOCYNAMONOWY ● CYTRAL ● ALFA-IZOMETYLOJONON ● HYDROKSYCITRONELLAL ● GERANIOL ● CI 42090 / NIEBIESKI 1 ● CI 15985 / ŻÓŁTY 6 ● CI 19140 / ŻÓŁTY 5 ● KOMPOZYCJA ZAPACHOWA ●

 

Zainspirowani eksplozją stylizacji z efektem mokrych włosów na wybiegach i czerwonych dywanach stworzyliśmy Tecni.ART Extreme Splash 150 ml od L'Oréal Professionnel.
Żel nadaje prowokujący połysk i sprawdzone na wybiegach utrwalenie, które opiera się temperaturze produkowanej przez sceniczne reflektory. Nasi czołowi styliści wybierają ten nadający wyjątkowy połysk produkt do stylizacji ze względu na skład wzbogacony o substancje nabłyszczające i modelujące polimery.

FRYZURA:
Stwórz swój własny „mokry look“: włosy zaczesane do tyłu, fale jak po wyjściu z basenu, mokry kok baleriny — co wybierzesz? Jeśli podoba Ci się efekt mokrych włosów tylko subtelnie „obecny“, to jest to niezbędny produkt, który koniecznie musisz mieć w swojej łazience.

Wet Effect Shine Wet Domination Hair Result Photo

Extreme Splash

Przed użyciem Extreme Splash wykonaj diagnozę u najbliższego fryzjera

Przed użyciem tego produktu profesjonalista powinien dokonać diagnozy stanu włosów