Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

SteamPod 3 - SteamPod

  • Master Serie Expert Hair Type
    Tworzenie loków i fal
  • Loreal Hair Type
    Prostowanie

Innowacyjna technologia pary wodnej to najlepszy sposób na trwałą, bezpieczną i zjawiskową stylizację włosów.

STEAMPOD 3.0STEAMPOD 3.0STEAMPOD 3.0STEAMPOD 3.0

Innowacyjna technologia pary wodnej

SteamPodProstownica parowa

+

Innowacyjna technologia pary wodnej to najlepszy sposób na trwałą, bezpieczną i zjawiskową stylizację włosów. Efekt? Włosy wyglądają naturalnie, są wyraźnie miękkie, a kolor jest pod ochroną!

2x gładsze włosy*

2x szybciej*

78% mniej uszkodzeń włosów**

Para zapewnia wilgotność włosów, nie zabiera z nich wilgoci jak klasyczna prostownica, dzięki czemu włosy nie puszą się nawet przy wyższej wilgotności powietrza. Podwójna technologia płytek: powłoka o wysokiej odporności i struktura płytek umożliwiająca płynne ruchy z odpowiednim naciskiem na włosy.

Inteligentna kontrola ciepła: 3 opcje ustawień ciepła od 180°C ZINTEGROWANY ZBIORNIK NA WODĘ Wydajność: do 192 m włosów – wody wystarczy na 1 użycie przy grubych i długich włosach lub na 2-3 użycia przy krótkich włosach Dostarczanie pary: stałe stężenie 0,8 g/min, dla efektu 2x gładszych włosów od nasady aż po same końce. ROTACYJNY KABEL Od teraz SteamPod jest wszechstronny! Tworzenie fal nigdy nie było tak proste. 

To rozwiązanie dla każdego rodzaju stylizacji: wielu rodzajów loków i fal lub idealnie gładkich, wyprostowanych włosów. UNOWOCZEŚNIONY DESIGN 14% cieńszy i 37% lżejszy design urządzenia w porównaniu z wersją SteamPod 2.0.

*test instrumentalny vs klasyczna prostownica

** test instrumentalny vs klasyczna prostownica po 15 użyciach

RODZAJ WŁOSÓW

Każdy rodzaj włosów

EFEKTY

+

Wygładzenie

Vertical Steampod 3

Jak używać SteamPod?