Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Środki ostrożności w salonach L'Oréal w obliczu Covid-19

PRZEWODNIK STYMULACJI BIZNESOWEJ

Niniejszy Przewodnik Stymulacji Biznesowej zawiera porady na temat komunikacji, wskazówki dotyczące mediów społecznościowych,informacje o nadchodzących szkoleniach i innowacjach, przydatne linki oraz wspierające kampanie i inicjatywy.

ZALECENIA DOTYCZĄCE HIGIENY I BEZPIECZEŃSTWA

Firma L'Oréal we współpracy z Trade Bodies, National Hair and Beauty Federation oraz British Beauty Council opracowała zalecenia dotyczące higieny, aby wzmocnić bezpieczeństwo podczas ponownego otwierania salonów.

OSOBISTE WYPOSAŻENIE OCHRONNE

Firma L'Oréal dostarczyła ponad milion masek i wyprodukowała ponad 100 000 żeli do odkażania rąk dla Wielkiej Brytanii i Irlandii, w ramach wsparcia przy ponownym otwieraniu salonów.

NOWE MODUŁY E-LEARNINGOWE I CERTYFIKAT W ZAKRESIE HIGIENY I BEZPIECZEŃSTWA

Firma L'Oréal UK and Ireland udostępniła na swojej internetowej platformie edukacyjnej Accessszkolenie e-learningowe z zakresu higieny i bezpieczeństwa, otwarte dla wszystkich salonów i fryzjerów. Po pomyślnym ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikat.

SZKOLENIE ZDALNE DLA WSZYSTKICH FRYZJERÓW

L'Oréal Access to największa na świecie platforma e-learningowa skierowana do profesjonalistów z branży fryzjerskiej, po raz pierwszy uruchomiona w Wielkiej Brytanii, obecnie licząca ponad 30 000 brytyjskich użytkowników. Dzięki niej firma L'Oréal mogła zaproponować wszystkim fryzjerom zróżnicowaną, zdalną ofertę edukacyjną, aby zapewnić im możliwość doszkalania się, rozwoju i zdobywania inspiracji w czasie COVID-19.

ODROCZENIE PŁATNOŚCI

Od 26 marca 2020 r. firma L'Oréal odroczyła należne płatności wszystkim niezależnym salonom.

PREPARING YOUR STAFF

GET CERTIFIED

The course will enable you to feel confident when it comes to in salon hygiene and safety and it prepares you to re-open your doors in a COVID-19 context.

This training is available to all hairdressers and is on Access now.

Discover Now

Podnieś swoje umiejętności dzięki aplikacji L'Oréal Access

Platforma, dostępna jest w każdym miejscu 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Nie masz jeszcze konta w Access? Zarejestruj się!

Materiały marketingowe do salonów fryzjerskich

Nowy w Businee Plus


Przewodnik po mediach społecznościowych, zasoby i materiały dla punktów sprzedaży są już dostępne w L’Oréal Business Plus – pomogą Ci przygotować salon do ponownego otwarcia po pandemii COVID-19.

Odwiedź L'Oréal Business Plus