Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Niezupełnie różowy, nie do końca blond, różowe złoto to piękny hybrydowy kolor włosów, jeden z najmodniejszych w tym roku. Zanim jednak zdecydujesz się na modne różowe złoto, upewnij się, że jest to odpowiedni odcień dla Ciebie – skorzystaj z aplikacji Style My Hair lub zasięgnij porady specjalisty od koloryzacji.

@LorealPro

Farba do włosów Rose Gold Odkryj ją teraz

Rose Gold Hair by L'Oreal Professionnel
Rose Gold Hair by L'Oreal Professionnel

Rose Gold Hair by L'Oreal Professionnel

Czym dokładnie jest różowe złoto?
Różowe złoto nie jest odcieniem uniwersalnym. Z połączenia tonów czerwieni, różu i blondu powstaje piękny róż z eleganckim złotym połyskiem. Końcowy wynik może się różnić w zależności od wybranych tonów i ich intensywności. Na przykład domieszka czerwieni do dominującego blondu pozwala uzyskać delikatny złoto-brzoskwiniowy kolor. Jeśli czerwieni będzie więcej, uzyskasz żywy, ciepły odcień różowego złota, a dodając nieco niebieskiego, kolorysta uzyska chłodne, złocisto-różowe tony z nutą lawendy. Wybór należy do Ciebie!

Czy w różowym złocie będzie Ci do twarzy?
Różowe złoto można uzyskać na wiele sposobów,, dzięki czemu kolorysta może dobrać idealny odcień do kolorytu cery. Czerwone pigmenty zapewniają ciepłe wykończenie, a różowe i niebieskie chłodne tony. Włosy w kolorze różowego złota są wyjątkowo interesujące,ponieważ mogą ożywić wyblakły blond i rozpromienić cerę.  W zależności od zastosowanej mieszanki odcieni różowozłote włosy mają magiczną moc zmiany wyglądu przy zmianie miejsca: odbijając światło, mogą wyglądać na, rude.
złociste, miodowe, a nawet delikatnie purpurowe.

Jak wypróbować różowo-złote włosy?
Aby uzyskać idealny odcień różowego złota niezbędne są fachowe umiejętności, zaleca się zatem skorzystanie z usług profesjonalnego kolorysty. Pobierz
aplikację Style My Hair, jeśli masz wątpliwości i chcesz sprawdzić, jak wyglądasz w różowo-złotych włosach w wersji 3D.

Czy brunetki mogą pofarbować włosy na różowo-złoty kolor?
To prawda, że blondynkom łatwiej jest zmienić kolor włosów na różowo-złoty, brunetki jednak również mają taką możliwość – zalecamy skonsultowanie się z kolorystą. Jeśli nie jesteś jasną szatynką, włosy trzeba będzie rozjaśnić, ale niekoniecznie całe. Czerwone odcienie można wzmocnić, aby uzyskać ciepły, ciemnozłoty róż, który sprawdzi się dla brunetek, szczególnie w formie
ombré lub balejażu. Ewentualnie możesz wypróbować odcienie różowego złota na końcówkach włosów, aby pokazać, że zawsze wyprzedzasz trendy w dziedzinie koloryzacji!

Odkryj wielowymiarowy blask

Przydymione srebro

Srebrny kolor to wciąż jeden z najbardziej poszukiwanych kolorów. Wypróbuj ten wielowymiarowy przydymiony srebrny kolor.

 

Fryzura stworzona przez Lloyda Courta ze Skyler London

Ciemny rumieniec

 Technika balejażu wykorzystywana jest do stworzenia pięknego, świeżegoefektu na ciemnych włosach.

 

Fryzura stworzona przez Jordana Massarella z Nashwhite

Pylista róża

Ciemniejsze i jaśniejsze odcienie różanego złota wykorzystywane są do stworzenia kontrastującego efektu pylistej róży.

 

Fryzura stworzona przez Nicolę Kenny z Toni & Guy w Irlandii

Completethe looks

Jak najlepiej zadbać o różowo-złoty kolor włosów?
Aby Twoje różowo-złote włosy wyglądały zdrowo i zachowały swój kolor przez długi czas, zatroszcz się o nie już podczas farbowania. Jeśli uważasz, że różowe złoto to kolor dla Ciebie, zapytaj swojego stylistę o przełomowy zabieg pielęgnacyjny przeprowadzany w trakcie koloryzacji, który wzmacnia wiązania włosów i chroni ich włókna. W efekcie włosy są silniejsze i pełne objętości, a kolor intensywny.

Jeśli chcesz zachować blask włosów w odcieniu różowego złota, ważna jest także odpowiednia pielęgnacja na co dzień. Eksperci zalecają stosowanie szamponu i odżywki do włosów koloryzowanych, które oczyszczają włosy z zanieczyszczeń, nie zmywając jednocześnie nowego odcienia. Kolekcja Vitamino Color z Serie Expert została opracowana z myślą o potrzebach tego typu włosów. W ofercie jest maska odżywcza (szczególnie korzystna dla włosów rozjaśnianych z tendencją do przesuszania) oraz spray do włosów bez spłukiwania, ułatwiający rozczesywanie i zapewniający termoochronę.

Inspiracja dla włosów w kolorze różowego złota
Eleganckie fale są zawsze dobrym sposobem na podkreślenie wyjątkowego koloru, ponieważ światło odbija się na każdym zgięciu włosów. Kochamy współczesną wersję hollywoodzkich loków w kolorze różowego złota: wymodelowane, lśniące fale o podkreślonych końcówkach mają wyraźnie nowoczesny charakter. Długi bob, jedna z najpopularniejszych fryzur ostatnich lat, nadal cieszy się wielką popularnością, w szczególności w różowo-złotym kolorze. Postaw na odważną fryzurę dodającą pewności siebie, układając długiego boba w rozczochrane fale typu „tyle co wstałam”. Wypróbuj już dzisiaj wyjątkowy, różowo-złoty kolor włosów!

Products to care forRose Gold Hair