Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

Niebieski Szampon Chroma Crème 300 ml - Chroma Crème

Błyskawiczna korekta koloru dla wszystkich odcieni włosów, połączona z intensywną pielęgnacją. Do włosów o odcieniach od jasnego do średniego brązu.
Dostępny w opakowaniach 300 ml i 500 ml.

SERIE EXPERTSERIE EXPERTSERIE EXPERTSERIE EXPERT

PROFESJONALNA KOREKTA KOLORU I INTENSYWNA PIELĘGNACJA.

POMARAŃCZOWE TONYKREMOWY SZAMPON NEUTRALIZUJĄCY

+

Niebieski szampon Blue Chroma Crème błyskawicznie neutralizuje niepożądane pomarańczowe refleksy oraz intensywnie odżywia włosy bez efektu obciążenia, zapewniając skuteczną korektę koloru oraz pielęgnację.
Seria Chroma Crème to rezultat współpracy pomiędzy laboratoriami koloryzacji oraz pielęgnacji L'Oréal Professionnel Paris, które opracowały wyjątkową technologię profesjonalnych barwników o specjalnie zaprojektowanych formułach, które neutralizują niepożądane ciepłe refleksy i zapewniają intensywną pielęgnację*.

SPOSÓB UŻYCIA, WSKAZÓWKI I REZULTATY

Tuż po zabiegu koloryzacji, we włosach znajduje się mieszanka barwników w odcieniach podstawowych. Po kilku myciach, niektóre z barwników wypłukują się. Ciepłe refleksy, takie jak żółć, pomarańcz czy czerwień, stają się bardziej widoczne.
Ponieważ błękit neutralizuje pomarańczowe refleksy, niebieski szampon Blue Chroma Crème doskonale sprawdzi się na włosach o odcieniach od jasnego do średniego brązu.

Szampon zapewnia jednolitą neutralizację**, umożliwiając bardziej równomierne rozprowadzenie cienkiej warstwy produktu na włosach w porównaniu ze zwykłymi szamponami neutralizującymi, a tym samym pozwalając na uniknięcie powstawania plam nawet na obszarach o wysokiej porowatości**. Produkt zapewnia intensywną pielęgnację najbardziej zniszczonych i porowatych partii włosów, a także gwarantuje 3 razy większy połysk***.

*W L'Oréal Professionnel.
**Opinie fryzjerów.
***Test instrumentalny.

SKŁADNIKI

+

– Profesjonalne produkty o dopasowanej formule.
– Składniki pielęgnujące o 10 razy mniejszych cząsteczkach.

Lista składników może ulec zmianie i zależy od kraju sprzedaży. Aktualna lista składników znajduje się na opakowaniu danego produktu. W przypadku pytań, należy skontaktować się z centrum obsługi klienta.

Chroma Creme
Chroma Crème

Niebieski Szampon Chroma Crème