Menu
X
+
+
+
+
+
+
X

RunLeHairShow Platform 2021

RUN
LE HAIR SHOW.

Inni widzą tylko salon.
My widzimy scenę.

L'Oreal Professionnel Paris prezentuje Run Le Hair Show, międzynarodowy program tworzony przez fryzjerów dla fryzjerów i włosomaniaczek.

Znajdź inspirację i spotkaj się z ekspertami w dziedzinie fryzjerstwa z całego świata, odkryj najgorętsze trendy we fryzjerstwie, opanuj popisowe techniki, poznaj wskazówki i triki profesjonalistów, obserwuj zmagania najlepszych i zdobywaj wiedzę fryzjerską. Gospodarze programu: Peggy Frey, dziennikarka modowa; Charlie Le Mindu, perfomer, fryzjer; oraz Min Kim kolorystka, edukatorka marki.

Odkryj nowy odcinek

RunLeHairShow Premiere

La Première.

Obejrzyj najnowszy odcinek!
Dołącz do nas w Master Klasie Ekstremalnego Rozjaśnienia, niesamowita metamorfoza zrobiona przez prowadzącego - Charile LeMindu. Dowiedz się jakie trendy obowiązują w świecie fryzjerstwa, odwiedź nasze laboratorium by dowiedzieć się o naszej innowacyjnej technologii Metal Detox…

43 min.

Odcinki

Odkryj każdy odcinek naszego programu.

La masterclass.

La Première.
RunLeHairShow

Zapraszamy na zajęcia techniczne z Ekstremalnej Transformacji Rozjaśniania Włosów, które poprowadzi projektant fryzur Charlie Le Mindu, z wykorzystaniem nowej, przełomowej innowacji - Metal Detox.

7 min.

Le lab.

La Première.
RunLeHairShow

Wnikliwe przyjrzenie się najnowszej nauce odpowiedzialnej za przełomową innowację Metal Detox, z naszego laboratorium w Paryżu

4 min.

Style & Colour Trophy.

La Première.
RunLeHairShow

Zobaczcie, jak wyglądała przeszłość, teraźniejszość i przyszłość konkursu Style & Colour Trophy oraz poznajcie naszych nowych jurorów.

3 min.

Tête-à-tête.

La Première.
Maxresdefault

Poznaj legendarnego projektanta fryzur i gospodarza RUN LE HAIR SHOW, Charliego Le Mindu w intymnym wywiadzie prowadzonym przez Peggy Frey.

5 min.

Pro secrets.

La Première.
RunLeHair Pro Secrets

Przedstawiamy pięciu profesjonalistów w dziedzinie fryzjerstwa z Hiszpanii, Bahrajnu, Chin, Niemiec i Indii. Poznajcie ich salony, inspiracje, techniki i tajną broń. Bon voyage!

2 min.

La revue.

La Première.
RunLeHairShow

Trzymajcie rękę na pulsie wszystkiego, co dotyczy włosów, od najnowszego street style'u, poprzez wybieg modowy, aż po fotel w salonie. Obserwujcie, jak nasi profesjonaliści analizują wygląd i podają ekscytujące interpretacje Balayage Glam, Avant-Garde i wielu innych.

5 min.

Stand for pros.

La Première.
RunLeHair Graphic

Weźcie głęboki oddech. Czas dowiedzieć się o zdrowiu i wellbeing fryzjera oraz o problemie MSD, dzięki prostym codziennym ćwiczeniom prowadzonym przez prowadzącą RUN LE HAIR SHOW, Min Kim.

3 min.

Stay tuned for more
RUN LE HAIR SHOW.

Meet the hosts.

Min Kim Color Specialist image L'Or�al Pro
Min Kim.Colour Specialist.
Peggy Frey Fashion Journalist image L'Or�al Pro
Peggy Frey.Fashion Journalist.
Charlie le Mindu Hair Designer image L'Or�al Pro
Charlie le Mindu.Hair Designer.

Run Le Hair show