Menu Szukaj Znajdź salon

Najlepsze produkty do suchych włosów

Jak zmienić suche i łamliwe włosy w miękkie i lśniące kosmyki?

Przemiana suchych i łamliwych włosów w miękkie i lśniące kosmyki może się wydawać celem nieosiągalnym, tym niemniej wspaniałe efekty można uzyskać dość łatwo i szybko, jeśli tylko zaufamy radom naszego fryzjera.

How to treat dry hair_The best dry hair products1

Pielęgnacja suchych włosów na bazie olejku 

Jednym z najskuteczniejszych składników do walki z suchymi i matowymi włosami jest olejek eteryczny. Olejki takie jak arganowy, z awokado oraz z żurawiny posiadają unikalną zdolność do wnikania głęboko we włókna, umożliwiając składnikom odżywczym działanie od nasady aż po końce. Mythic Oil L’Oréal Professionnel to doskonała gama, która nawilży każde włókno włosa.

How to treat dry hair_The best dry hair products2

Zachowanie nawilżenia

To jednak nie wszystko! Olejki pozostawiają barierę ochronną i zatrzymują nawilżenie bez tworzenia efektu tłustości czy obciążenia włosów, dzięki czemu włosy są nawilżone i odżywione przez cały dzień. Gama Mythic Oil L’Oréal Professionnel, która zawiera olejek arganowy i olejek z nasion bawełny, jest zatem doskonałym rozwiązaniem na suche włosy. 

Pełna gama produktów - szampon, odżywka, maska i krem chroniący przed wysoką temperaturą - utrzymuje poziom nawilżenia włosów, jednocześnie je chroniąc, a przy tym zawiera wspaniałe aromaty i doskonale spełnia potrzeby suchych włosów przez cały rok.