Menu Szukaj Znajdź salon

Najlepsze produkty do cienkich włosów

Przerzedzające się włosy są zazwyczaj wynikiem dwóch czynników: utraty gęstości włosów oraz mniejszej średnicy włosów.

Produkty do pielęgnacji cienkich włosów

W szamponach zwiększających gęstość włosów czy produktach o tym samym działaniu należy szukać takich składników, które dodają włosom gęstości i grubości. STEMOXYDINE to opatentowana cząsteczka, której zwiększone 5% stężenie pozwala na zwiększenie grubości włosów i pobudzanie aktywności cebulki włosa. Produkt SERIOXYL zawiera STEMOXYDINE, a także oferuje wielokierunkowe działania przeciwko przerzedzaniu się włosów.

Produkty zwalczające przerzedzanie się włosów

Poprzedzona odpowiednią diagnozą włosów u fryzjera, pielęgnacja ta jest idealnie dopasowana do zwalczania problemu przerzedających się koloryzowanych lub naturalnych włosów, ponieważ działa na jego główne objawy. Unikalna formuła opracowana na bazie STEMOXYDINE, NEOHESPERYDYNY, INTRA-CYLANE, Incell i Pro-Keratine zapewnia widoczną poprawę kondycji włosów od nasady aż po końce. SERIOXYL skutecznie zwalcza przerzedzanie się włosów, przywracając gęstość włóna, poprawiając odporność na łamliwość i zapewniając dawkę energii i składników odżywczych, aby mieszki włosowe mogły w pełni spełniać swoją rolę.

Best products for thin hair_serioxyl

W salonie i w domu

Dwuetapowy program rozpoczyna się w salonie L’Oréal Professionnel od profesjonalnej diagnozy, a następnie odpowiedniej kuracji włosów i skóry głowy. Drugim etapem jest spersonalizowany program kuracji do domu, który łączy szampon oczyszczający, odżywkę i piankę dodającą objętości, dzięki czemu uzyskasz najlepsze rezultaty. Opinie klientek są niezwykle pozytywne: widoczne zwiększenie objętości zauważyło 83% kobiet, o grubszych włosach mówiło 81%, a 77% wspomniało o dodatkowej objętości. 

*Test konsumencki na grupie 120 kobiet, które stosowały zestaw Serioxyl Fuller Hair 2 przez 3 tygodnie.