Menu Szukaj Znajdź salon

Jak poskromić puszące się włosy?

Puszący się fryz stanowi prawdziwe wyzwanie!

Bez względu na to, czy przyczyną jest działanie wilgoci czy też po prostu włosy są uwrażliwione i suche, puszący się fryz stanowi prawdziwe wyzwanie w trakcie stylizacji. Na szczęście można go poskromić i zapobiegać dalszemu puszeniu się, stosując odpowiednie produkty do puszących się włosów.

How to treat dry hair_The best dry hair products2

Sięgnij po odpowiednią pielęgnację do puszących się włosów

Kobiety często zbyt późno zabierają się za poskramianie puszących się włosów, starając się po prostu wygładzić je podczas stylizacji. Marka L'Oréal Professionnel oferuje wyjątkowe produkty do pielęgnacji puszących się włosów, które odpowiednio zajmą się tym problemem zawczasu. Jeśli naprawdę chcesz zadbać o swoje włosy, pamiętaj, aby stale i w odpowiedni sposób je pielęgnować. Możesz w ten sposób poskromić ich niepokorność raz na zawsze.

How to tame frizzy hair_keratin

Wybierz Keratine

Technologia Keratinoil Complex to kompleks Pro-Keratin łączący aminokwasy i białka pszenicy, który imituje naturalną strukturę keratyny włosów, aby natychmiast je wzmocnić i chronić. Do tego olejek z Kukui i olejek z wiesiołka, które również wspaniale kontrolują puszenie się włosów i je wygładzają. Fryzjer dzięki swojej specjalistycznej wiedzy może polecić najbardziej dopasowane produkty do poskramiania puszących się włosów.