Menu Szukaj Znajdź salon

Najlepsze kolory dla brunetki

Od brązu czekoladowego po orzechowy, karmelowego po toffi, espresso do ciemnego brązu, z L’Oréal Professionnel znajdziesz swój perfekcyjny odcień!

Od brązu czekoladowego po orzechowy, karmelowego po toffi, espresso do ciemnego brązu, z L’Oréal Professionnel znajdziesz swój perfekcyjny odcień. 

Na brunetki z balejażem lub ombre czeka efekt muśniętych słońcem włosów, który złagodzi każde rysy twarzy i podkreśli prawdziwe piękno karnacji.

Wybierz głęboki i zmysłowy odcień brązu, jeśli masz bardzo jasną lub oliwkową karnację. W przypadku skóry o odcieniu złocistym lub ciemnym zdecyduj się na brązy ciepłe i bardziej żywe.

Gama INOA L’Oréal Professionnel nie tylko oferuje szeroką gamę odcieni brąz, ale również zapewnia trwałą koloryzację bez amoniaku i aromatów, która nadaje wspaniały blask oraz głębokie refleksy, chroniąc jednocześnie włókno włosa i skórę głowy.

Ta gama bez amoniaku opracowana jest na bazie technologii ODS (Oil Delivery System) i zawiera monoetanolaminę (MEA), czyli bezzapachowy składnik zasadowy, który dba o kondycję włosów.


ZnajdźSwój salon