Menu Szukaj Znajdź salon

Jak wybrać kolor włosów?

Profesjonalny kolorysta pomoże Ci dobrać perfekcyjny kolor i odcień w oparciu o następujące 3 elementy:

How to choose an hair color

Połączenie idealne: karnacja, oczy, własny styl

Odcień skóry to jeden z najistotniejszych elementów podczas dobierania perfekcyjnego koloru włosów. Właściwie wybrany kolor jeszcze bardziej uwydatni cerę, natomiast źle dobrany odcień sprawi, że skóra będzie sie wydawać matowa i szara.

Aby naprawdę podkreślić i uwydatnić kolor oczu, kolorysta może doradzić konstrastujący odcień włosów. Na przykład jeżeli Twoje oczy są niebieskie, odcień karmelowy lub złoty sprawi, że będą się wydawały jeszcze bardziej błękitne. Dla zielonych oczu idealnym rozwiązaniem będą łagodne lub intensywne odcienie czerwieni.

Oprócz karnacji i oczu trzeba jeszcze wziąć pod uwagę Twój styl. Razem z kolorystą wybierzcie ten odcień, który sprawi, że będziesz czuła się piękna i pewna siebie.


How to choose an hair color

Must-have wśród aplikacji: Style My Hair

Marzysz o totalnej metamorfozie włosów ale powstrzymuje Cię przed nią wizja niedopasowanej fryzury? Od dziś koniec strachu! Wypróbuj cały look: cięcie, kolor i stylizację.

L'Oréal Professionnel przedstawia aplikację Style My Hair, czyli Twojego wirtualnego pomocnika w zakresie metamorfoz! Przejrzyj niezliczoną ilość cięć, stylizacji i profesjonalnej koloryzacji włosów, dzięki czemu odnajdziesz idealnie dopasowaną fryzurę, która dotąd dostępna była jedynie w sferze marzeń!

Sprawdź porady naszych specjalistów i dowiedz się jaka fryzura najlepiej współgra z kształtem Twojej twarzy. Spodobał Ci się konkretny look? Aplikacja pomoże Ci także dostosować wybraną stylizację do kształtu Twojej twarzy!

Aplikacja Style My Hair to nie tylko Twój pomocnik w zakresie metamorfoz ale także codzienna dawka inspiracji i pomysłów na stylizacje i koloryzacje rodem z czerwonego dywanu! Baw się i dziel ulubionymi lookami z przyjaciółmi. Pokaż swoją metamorfozę z aplikacją Style My Hair od L'Oréal Professionnel Twojemu fryzjerowi aby wreszcie uzyskać fryzurę sowich marzeń!

Wypróbuj aplikację: Style My Hair, pobierz aplikację na swój telefon: Android albo iOS.

ZnajdźSwój salon