Menu Szukaj Znajdź salon

ODKRYJ PRO | FIBER

Prawdziwa naprawa to ta,
która trwa.

Wykonaj diagnozę Pro Fiber w najbliższym Salonie Expert.

Odkryj usługę W salonie

Jak stosować według Cut by Fred

@cutbyfred

Uwrażliwienie włosów to problem, z którym boryka się niemal każda kobieta. Pro Fiber to nowa, szytą na miarę generacja pielęgnacji włosów, która jest dopasowana do każdego poziomu uwrażliwienia.
 1. 1

  REWOLUCJA ROZPOCZYNA SIĘ W SALONIE

  W salonie

  Usługa PRO FIBER jest spersonalizowana i opiera się na unikalnej diagnozie stopnia uwrażliwienia włosów. Następnie fryzjer dobiera odpowiednie produkty dopasowane do potrzeb włosa.

 2. 2

  PRZEDŁUŻANA W NIESKOŃCZONOŚĆ**

  W salonie

  Po zakończonej diagnozie fryzjer dobiera odpowiednią do poziomu uwrażliwienia włosa gamę aby wygładzić uszkodzoną powierzchnię - WYGŁADZENIE - odbudować włos - ODBUDOWA - bądź też zrekonstruować bardzo uszkodzoną strukturę włosa - REKONSTRUKCJA.

 3. 3

  REAKTYWACJA EFEKTÓW USŁUGI W DOMU***

  W domu

  Fryzjer dobiera odpowiednie produkty by kontynuować pielęgnację w domu w celu uzyskania długotrwałego** efektu, nawet przez następnych sześć tygodni***.

 1. 1
 2. 2
 3. 3

15 lat Badań

Patricia Pineau

Dyrektor Komunikacji Naukowej L’Oréal

To najlepsza formuła dla uwrażliwionych włosów, jaką kiedykolwiek udało się opracować

Po 15 lat intensywnych badań i 15 zgłoszonych patentach Dział Badań L’Oréal opracował najbardziej zaawansowaną technologię pielęgnacji włosów: kompleks molekularny APTYL 100. Łącząc Aminosylan z unikalnym polimerem kationowym, Dział Badań L’Oréal po raz pierwszy utorował drogę nowej generacji długotrwałej* pielęgnacji. Liczne testy potwierdzają zarówno skuteczność, jak i trwałość APTYL 100.

3 poziomy uwrażliwienia włosów 3 pełne gamy

Inspirując się wiedzą Działu Badań L’Oréal na temat uwrażliwionych włosów, L’Oréal Professionnel zidentyfikował trzy poziomy: poziom 1, uwrażliwienie łuski włosa; poziom 2, uwrażliwienie łuski i włókna włosa; poziom 3, głębokie uwrażliwienie łuski i włókna włosa.

Dzięki pełnemu zrozumieniu problemy uwrażliwienia włosów, marka L’Oréal Professionnel opracowała 3 dedykowane gamy PRO FIBER dopasowanego do każdego poziomu uwrażliwienia: RECTIFY, RESTORE, RECONSTRUCT. PRO FIBER to ukierunkowana odpowiedź na problem uwrażliwienia, zapewniająca nieporównywalne efekty.

OCENY I KOMENTARZE

Wypróbowały dla ciebie

Po usłudze w salonie zauważyłam, ze moje włosy są grubsze i silniejsze, jakbym miała więcej włosów na głowie.

@allyfantaisies
Przeczytaj artykuł

Powiedziałam nawet, że wrażenie jest takie, jakbym miała 20% więcej włosów. Nie ma to oczywiście naukowego poparcia, ale samo uczucie jest bardzo przekonujące.

@magalibertin
Przeczytaj artykuł

To zupełnie inna jakość pielęgnacji: włosy po niej nie są sypkie ani płaskie, a poziom ich gładkości nawet trudno opisać!

@nitronisi
Przeczytaj artykuł

Pomimo częstych stylizacji przy użyciu suszarek, lokówek i prostownic (i mam tu naprawdę na myśli bardzo często!) kuracja pozostawia włosy gładkie i grube, i co ważne, nie są one obciążone.

@desifare
Przeczytaj artykuł

Przyznaję, że zaskoczyła mnie miękkość włosów po wykonaniu usługi, a same ich końcówki wydawały się jakby "pełniejsze".

@magalibertin
Przeczytaj artykuł

Poddaję moje włosy różnym kuracjom pielęgnacyjnym w salonie, ale rzadko kiedy w ogóle zauważam różnicę. Na szczęście w tym przypadku śmiało mogę powiedzieć, że włosy są silniejsze i grubsze.

@allyfantaisies
Przeczytaj artykuł

Eva Green uwielbia Pro Fiber

Eva Green

Aktorka

Włosy aktorki są szczególnie narażone na uwrażliwienie. Na szczęście dzięki Pro Fiber po raz pierwszy czuję, że naprawdę zostały zregenerowane. I to trwale!

* Od L’Oréal Professionnel - testy instrumentalne po usłudze w salonie – aż do 4 zabiegów mycia głowy szamponem Pro Fiber (Wygładzenie/Odbudowa/Rekonstrukcja).

**Test samooceny na grupie 333 kobiet stosujących gamy Pro Fiber Wygładzenie i Rekonstrukcja przez 15 dni.

*** Reaktywacja wykonanej w salonie usługi za pomocą szamponu Pro Fiber aż do 4 zabiegów mycia + przedłużenie wykonanej w salonie usługi za pomocą boostera Pro Fiber co 4. mycie głowy.

ZnajdźSwój salon