Menu Szukaj Znajdź salon

70 PLN Cena Rekomendowana

BESTSELLER

Olejek

Mythic Oil Originale

MYTHIC OIL | 100 ml

  • Blask

  • Odżywienie

Awokado Olejek z pestek winogron

RODZAJ WŁOSÓW

- Każdy rodzaj włosów

EFEKT

- Rozświetla

- Wygładza

- Przeciwdziała puszeniu

SKŁADNIKI

Olejek z awokado i pestek winogron dla uzyskania luksusowo odżywionych, głęboko nawilżonych i wypełnionych włosów za sprawą orientalnych rytuałów.

Olejek z awokado

Olejek z awokado, nazywany olejkiem 7 witamin, posiada wiele składników mineralnych takich jak potas, mangan czy krzem. Działa odżywczo na skórę i włosy, silnie nawilża i regeneruje. Wcierany w skórę głowy, znakomicie zapobiega wypadaniu włosów oraz wzmacnia ich cebulki.

Olejek z pestek winogron

Olej roślinny o uniwersalnym zastosowaniu. Jego siła leży w wyjątkowej dawce tokoferolu, witaminy E, rozpuszczalnym w tłuszczu antyoksydancie, dogłębnie odżywiającym włosy, pozostawiając je miękkie i jedwabiste.

Inspirowany orientalnymi tradycjami, olejek Mythic Oil natychmiast i dogłębnie odżywia włókno włosa dla zapewnienia promiennego blasku i poskromionych włosów. Jest nasycony olejkiem z awokado i olejkami z pestek winogron. Każdy rodzaj włosów czy najmodniejsza fryzura będą wyglądać lepiej dzięki kilku kroplom tego luksusowego olejku do włosów. Nakładaj na suche włosy lub tuż przed ich modelowaniem.

MythicOil Result Image

Olejek

Mythic Oil Originale