Menu Szukaj Znajdź salon
Regenerate ProFiber Repair

TYLKO W SALONIE

Kuracja

Maska aktywująca

PRO FIBER |

  • Odbudowa

  • Odżywienie

Bardzo uwrażliwione włosy kuracja w salonie

RODZAJ WŁOSÓW

- Zniszczone włosy

EFEKT

- Wygładza
- Odbudowuje
- Regeneruje

SKŁADNIKI

PRO FIBER Regenerate zawiera APTYL 100, innowację opracowaną przez Dział Badań L’Oréal oraz efekt 7 złożonych patentów. Do tej pory te najbardziej korzystne efekty działania pielęgnacji włosów zanikały podczas pierwszego mycia. Dzięki REGENERATE APTYL 100, który uaktywnia długotrwałe* działanie pielęgnacji, cząsteczki są przytwierdzone głęboko wewnątrz włókna podczas wykonanego w salonie zabiegu pielęgnacji włosów. Kompleks cząsteczkowy APTYL 100 może być uaktywniony i ponownie napełniony podczas pielęgnacji w domu dla zapewnienia bezprecedensowych, trwałych efektów. Włosy są zdrowe, wzmocnione i odbudowane*.

Aminosilane

Składnik krzemowy, znany z właściwości nie tylko do odbudowania kory włosa od wewnątrz, ale również ze wzmacniania struktury włosa poprzez odtworzenie trójwymiarowej sieci.

Cationic Polymer

Działa jak tarcza, pokrywają powierzchnię włosa ochronną powłoką, pozostawiając je miękkie i jedwabiste w dotyku. Ten polimer o wysokiej zawartości kationów posiada ładunki naładowane dodatnio, co oznacza, że jest przyciągany przez ujemnie naładowane obszary uszkodzonych włosów.

ETAP 2 USŁUGI TECHNICZNEJ PROFIBER do wykonania w salonie fryzjerskim. REZULTAT: „Efekt nowych włosów” od nasady aż po końce. Włókno włosa jest wzmocnione, miękkie, błyszczące, gładkie i lekkie.

Repair Nutrition Profiber Hair Result Image
ProFiber Regenerate Ambiance Image
Regenerate ProFiber Repair

Kuracja

Maska aktywująca

PRO FIBER |

  • Odbudowa

  • Odżywienie