Menu Szukaj Znajdź salon
Recharge Monodose ProFiber Nutrition

TYLKO W SALONIE

BESTSELLER

Krem

Booster

PRO FIBER | 6x20 ml

  • Odbudowa

  • Odżywienie

Bardzo uwrażliwione włosy kuracja w domu

RODZAJ WŁOSÓW

- Włosy suche
- Niesforne włosy
- Matowe włosy
- Zniszczone włosy

EFEKT

- Odżywia
- Poskramia
- Dodaje blasku
- Odbudowuje

SKŁADNIKI

Monodawki RE-CHARGE zawierają APTYL 100, innowację Działu Badań L’Oréal oraz efekt 7 złożonych patentów. Do tej pory te najbardziej korzystne efekty działania składnika zanikały już po pierwszym myciu włosów. Dzięki monodawkom RE-CHARGE APTYL 100, stosowanym podczas pielęgnacji włosów w domu, cząsteczki zostają przytwierdzone głęboko wewnątrz włókna podczas zabiegu w salonie, a następnie uaktywniane dla zapewnienia bezprecedensowych trwałych rezultatów. Włosy są zdrowe, wzmocnione i odbudowane*.

Aminosilane

Składnik krzemowy, znany z właściwości nie tylko do odbudowania kory włosa od wewnątrz, ale również ze wzmacniania struktury włosa poprzez odtworzenie trójwymiarowej sieci.

Cationic Polymer

Działa jak tarcza, pokrywają powierzchnię włosa ochronną powłoką, pozostawiając je miękkie i jedwabiste w dotyku. Ten polimer o wysokiej zawartości kationów posiada ładunki naładowane dodatnio, co oznacza, że jest przyciągany przez ujemnie naładowane obszary uszkodzonych włosów.

Formuła pielęgnacyjna przedłuża efekt* uzyskany podczas usługi PRO FIBER wykonanej w salonie, poprzez ponowne wzbogacenie włókna włosa w APTYL 100. 


Rezultat: Włosy są miękkie w dotyku, gładkie i błyszczące. 


Sposób użycia: Przy każdym 4-tym myciu włosów szamponem PRO FIBER zastąp odżywkę lub maskę produktem BOOSTER PRO FIBER. Zaaplikuj równomiernie na długości i końce wilgotnych włosów. Wmasuj we włosy i pozostaw na 5 minut. Spień przy pomocy odrobiny wody i wmasuj a następnie obficie spłucz. Do wykończenia fryzury możesz użyć odpowiedniego serum z gamy PRO FIBER. 


* test instrumentalny: szampon + koncentrat i maska techniczna + serum + 4 mycia szamponem + booster

Repair Nutrition Profiber Hair Result Image
Re Charge Monodose ProFiber Ambiance Image
Recharge Monodose ProFiber Nutrition

Krem

Booster

PRO FIBER | 6x20 ml

  • Odbudowa

  • Odżywienie